Samsung S22C450BW (SC450 Series) LED Monitor 22 inch
Availability: Out of Stock
රු10,500
Free Delivery 🚚 until May 31
Tap to WhatsApp
Buy Now
Share it:
Specifications :
  • Display Type – LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
  • Aspect Ratio – 16:10
  • Native Resolution  – 1680 x 1050
  • Contrast Ratio – 1000:1
  • Color Support – 16.7 million colors
  • Dimensions (WxDxH) – 19.8 in x 8.3 in x 13.9 in – with stand
  • Horizontal Viewing Angle – 170
  • Vertical Viewing Angle – 160
  • Pixel Pitch – 0.282 mm
  • Panel Type – TN
  • Brightness – 250 cd/m²
  • Backlight Technology – LED backlight
  • Manufacturer – Samsung
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samsung S22C450BW (SC450 Series) LED Monitor 22 inch”